Skontaktuj się: 86-230 Lisewo, ul. Toruńska 13, Tel: 500-047-389, E-mail: biuro@killisewo.com.pl

„Jeżdżę rowerem – działam lokalnie!” Oddaj głos na inicjatywę lokalną

„Jeżdżę rowerem – działam lokalnie!” Oddaj głos na inicjatywę lokalną

Z przyjemnością informujemy, iż nasz wniosek projektowy „Jeżdżę rowerem- działam lokalnie!” w konkursie na małe granty TESCO „Decydujesz, pomagamy”, otrzymał pozytywną ocenę. Jest to dla nas duże wyróżnienie, gdyż z 1075 nadesłanych wniosków, trafiliśmy do ścisłego finału. W ramach jego realizacji zaplanowana jest rowerowa gra terenowa, podczas której WY mieszkańcy naszej gminy, zdecydujecie m.in. o lokalizacji, wyglądzie wizualnym nowych stojaków rowerowych, a także wskażecie potencjał zakątków naszej gminy na utworzenie ścieżek rowerowych. Jednak szczęśliwe historie nie piszą się same… Aby otrzymać dofinansowanie potrzebne są również WASZE GŁOSY! W dniach od 11 maja do 7 czerwca 2016 roku, robiąc zakupy w sklepie TESCO (tylko i wyłącznie w Chełmnie), otrzymacie żeton, którym będziecie mogli oddać głos na jeden z trzech finałowych projektów. W związku z tym serdecznie prosimy Was o poparcie.
„Będąc biernym poddajesz się otaczającej Cię rzeczywistości, będąc aktywnym masz siłę by ją zmieniać na lepsze”