Zespół

Poznajcie Nasz Zespół


 

Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie

Agnieszka Dalke – Prezes Stowarzyszenia

Mgr pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, ukończyła również studia podyplomowe na kierunkach: zamówienia publiczne oraz zarządzanie projektami. Od 2006 roku związana ze Stowarzyszeniem Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie, jako członek, sekretarz, a obecnie Prezes. Od wielu lat realizuje projekty na rzecz społeczności lokalnej. Pracę zawodową rozpoczęła w 2003 roku w Świetlicy Środowiskowej w Lisewie. Od 2007 roku pracowała jako instruktor w Centrum Inicjatyw Kulturalnych Gminy Chełmża. Od 2009 roku realizowała projekty w ramach POKL w Urzędzie Miejskim w Grudziądzu oraz Urzędzie Gminy w Płużnicy. Obecnie zatrudniona jest na stanowisku inspektor do spraw pozyskiwania funduszy zewnętrznych i promocji w Urzędzie Gminy w Lisewie.

Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie

Monika Kochowicz – Wiceprezes Stowarzyszenia 

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Prawo. W 2007-2009 była trenerem praw człowieka Amnesty International. W 2008-2009 była współzałożycielką i koordynatorem Uniwersyteckiej Szkoły Praw Człowieka, działającej przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Następnie została koordynatorem zespołu edukacyjnego Amnesty International w regionie kujawsko pomorskim. Prowadzi liczne szkolenia z zakresu zakładania i funkcjonowania organizacji pozarządowych, moderuje dyskusje i spotkania oraz ukończyła kursy tutoringu. W latach 2012- 2013 została specjalistą ds.zamówień publicznych przy projekcie ”Internetowa Gmina” realizowanego przez Gminę Płużnica w ramach programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. W latach 2013-2014 prawnik/radca prawny w Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Rybacka ”RYBAK”. Obecnie jest trenerem, szkoleniowcem z zakresu prawa rodzinnego, prawa cywilnego, edukatorem edukacji prawnej w szkołach; sędzią w Sądzie Dyscyplinarnym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu, mediatorem sądowym.

Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie

Emilia Piasecka – Sekretarz Stowarzyszenia

Od zawsze związana ze swoją rodzinną miejscowością Lisewem. Aktualnie zatrudniona w Urzędzie Gminy w Lisewie, gdzie zajmuje się współpracą z jednostkami pomocniczymi. Od lat realizuje projekty na rzecz społeczności lokalnej. Organizator licznych akcji charytatywnych na terenie gminy. Początkowo swoje działania prowadziła jako wolontariusz w nieformalnej grupie aktywnej młodzieży w późniejszym czasie jako członek stowarzyszenia i sekretarz zarządu Kuźni Inicjatyw Lokalnych.

Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie

Agnieszka Sankiewicz-Hachaj – Skarbnik Stowarzyszenia

Posiada licencjat z turystyki i hotelarstwa o profilu obsługa ruchu turystycznego. Ukończyła college z j. angielskiego w Sommerset School of Art. And Technology. Należy do Lokalnej Grupy Działania Vistula Terra Culmenis. Właścicielka gospodarstwa agroturystycznego Arkadia w Linowcu.

Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie

Monika Kierzkowska – Koordynator 

Studentka na kierunku zarządzanie w WSB w Toruniu. Do jej obowiązków należy koordynowanie programu Działaj Lokalnie na terenie pięciu gmin: Gmina Lisewo, Gmina Książki, Gmina Grudziądz, Gmina Chełmża, Gmina Wąpielsk. Koordynuje także przebieg wszystkich innych projektów. Ponadto zajmuje się pisaniem wniosków projektowych, a także promocją Stowarzyszenia. Ukończyła szkolenia z zakresu realizacji projektów społecznych i partnerstw , ewaluacji projektu i komunikacji w społeczności lokalnej (szkolenia w Marózie, Warszawie, Łowiczu). Oprócz liczb kocha także organizowanie wielu przedsięwzięć lokalnych z dziećmi i młodzieżą.

Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie

Sara Kujaczyńska – Pomoc Koordynatora

Studentka na kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi na WSB w Toruniu. Absolwentka liceum o profilu humanistyczno-artystycznym. Przeprowadza liczne warsztaty artystyczne dla dzieci, młodzieży oraz seniorów, organizuje wycieczki oraz eventy charytatywne, pomaga koordynować projekty. Zajmuje się tworzeniem grafik na potrzeby stowarzyszenia. Ukończyła szkolenia z zakresu realizacji projektów społecznych i partnerstw, ewaluacji projektu i komunikacji w społeczności lokalnej (szkolenia w Marózie, Warszawie, Łowiczu).