Zespół

Poznajcie Nasz Zespół


   Monika Kochowicz – Prezeska Stowarzyszenia

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Prawo, radczyni prawna i mediatorka w nurcie Porozumienia bez Przemocy. W 2007-2009 była trenerem praw człowieka Amnesty International. Prowadzi szkolenia z zakresu zakładania i funkcjonowania organizacji pozarządowych, moderuje dyskusje i spotkania oraz ukończyła kursy tutoringu. Ukończyła kurs instruktorski Uważność w Edukacji Kajo i kosmos i od 2022 roku prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą o uważności.

   Emilia Piasecka – Wiceprezeska Stowarzyszenia

Od zawsze związana ze swoją rodzinną miejscowością Lisewem. Aktualnie zatrudniona w Urzędzie Gminy w Lisewie, gdzie zajmuje się współpracą z jednostkami pomocniczymi. Od lat realizuje projekty na rzecz społeczności lokalnej. Organizator licznych akcji charytatywnych na terenie gminy. Początkowo swoje działania prowadziła jako wolontariusz w nieformalnej grupie aktywnej młodzieży w późniejszym czasie jako członek stowarzyszenia i sekretarz zarządu Kuźni Inicjatyw Lokalnych.

   Agnieszka Sankiewicz-Hachaj – Skarbnik Stowarzyszenia

Posiada licencjat z turystyki i hotelarstwa o profilu obsługa ruchu turystycznego. Ukończyła college z j. angielskiego w Sommerset School of Art. And Technology. Należy do Lokalnej Grupy Działania Vistula Terra Culmenis. Właścicielka gospodarstwa agroturystycznego Arkadia w Linowcu.

  Bartłomiej Kochowicz – Sekretarz Stowarzyszenia

Ukończył studia licencjackie na kierunku marketing oraz podyplomowe studium animacji społecznej. Członek założyciel Stowarzyszenia Przyjaciół Gminy Lisewo. Aktywnie angażuje się w działania na rzecz lokalnej społeczności od ponad 20 lat. Prywatnie przedsiębiorca i ojciec. Hobby : akrobatyka, jazda na rolkach, książki o tematyce psychologicznej.

   Monika Kierzkowska – Koordynator

Studentka na kierunku zarządzanie w WSB w Toruniu. Do jej obowiązków należy koordynowanie programu Działaj Lokalnie na terenie pięciu gmin: Gmina Lisewo, Gmina Książki, Gmina Grudziądz, Gmina Chełmża, Gmina Wąpielsk. Koordynuje także przebieg wszystkich innych projektów. Ponadto zajmuje się pisaniem wniosków projektowych, a także promocją Stowarzyszenia. Ukończyła szkolenia z zakresu realizacji projektów społecznych i partnerstw , ewaluacji projektu i komunikacji w społeczności lokalnej (szkolenia w Marózie, Warszawie, Łowiczu). Oprócz liczb kocha także organizowanie wielu przedsięwzięć lokalnych z dziećmi i młodzieżą.